Kërko

Kerkohet Punetor Prodhimi

Kompania 4E COLOR me adrese Rr. Ali Demi ngjitur me Spitalin Conntinental, kerkon te punesoje nje punetor ne nje pune shume te thjeshte dhe me pak lodhje fizike. Kushtet e punes jane shume te mira, te cilat do ti pelqente çdo njeri.

Kompania kerkon nje punetor mashkull afatgjate. Punetori kerkohet te jete i komunikueshem dhe i gatshem per bashkepunim. Preferohet ti jape makines me patente klasi B (jo e detyrueshme). Ju lutemi te drejtoheni prane ambjenteve tona per nje interviste te shkurter dhe gjithashtu per te pare dhe kushtet dhe ambjentet e punes.

Orari i punes eshte 08.00:17.00 Dites e punes: Nga e Hena ne te Shtunen. Festat zyrtare pushim.

Paga fillon nga 50.000 leke neto ne banke me siguracione te plota.

Adresa: Rruga Ali Demi prane shpitalit kontinental

Nr. Kontakti: 0672057804

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera

sqAL