DENTISTS.AL – TURIZEM DENTAR NE SHQIPËRI

DENTISTS.AL – TURIZEM DENTAR NE SHQIPËRI

Mirësevini në Dental Tourism Albania. Kurseni deri në 70% me paketat tona të turizmit dentar. A i gjeni edhe ju shërbimet dentare në vendin tuaj pak më të shtrenjta? Për shkak të punës më të lirë dhe kostove më të ulëta të prokurimit të materialit, në qendrën tonë stomatologjike, çmimet e shërbimeve identike janë mesatarisht 50-70% më të ulëta! Ne ofrojmë paketa të plota turistike dentare për pacientët ndërkombëtarë që përfshijnë marrjen, akomodimin, trajtimin dentar dhe turne me guida nëpër Shqipëri. 

I fokusuar në nevojat e çdo pacienti, ekipi i përkushtuar i Dental Health Concepts me mjekë shumë të aftë, higjienistë dentarë, teknikë laboratori dhe personel zyre janë të përkushtuar t'ju ofrojnë standardin më të lartë të kujdesit — të kujdesshëm, kompetent dhe të dhembshur.

Ofrojmë:

   • Shërbimi i plotë i Stomatologjisë

   • Implante Dentar

   • Kurora Dentare

   • Shërbimet e Ortodoncisë

   • Proteza dentare

   • Estetike

   • Kirurgjia Maksilofaciale

Mjekët tanë të trajnuar jashtëzakonisht mirë vijnë nga institucionet arsimore më elitare. Të apasionuar pas profesionit të tyre, ata qëndrojnë në krah me teknologjitë, trajtimet/praktikat dhe avancimet më të fundit përmes pjesëmarrjes në përvojat e edukimit të vazhdueshëm dhe studimet dentare duke eksploruar përparimet në trajtime. I gjithë ekipi ynë përpiqet t'i sigurojë çdo pacienti një përvojë më të rehatshme dhe personale gjatë qëndrimit në mjedisin tonë relaksues dhe modern. Ne mezi presim t'ju kemi si pacient dhe ju falënderojmë që na zgjodhët për kujdesin tuaj dentar.

Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tirane, Albania.

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

↧ BIZNESE TË TJERA ↧
sqAL
Scan the code