Kerkojme Agjent shitjesh

MUNDESI PUNESIMI! KOMPANIA GJERMANE LIBREX ME ZGJERIMIN E ZYRAVE TE SAJ KERKON TE PUNESOJE AGJENT/E SHITJESH NE TERREN. KUSHTET:
1.Mosha mbi 20 vjec.
2.Te jete i/e pajisur me leje drejtimi.
3. Perparesi kane ciftet .
4. Me ose pa eksperience.

OFROHET:
1.Ofrojme trajnime brenda dhe jashte vendit falas .
2.Rroga baze 60.000 leke ose %.
3.Rritje ne detyre ne baze te performances.

TEL OSE WHATSAPP: 0692757222
Adresa: Astir, Tirane

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera