MICROBLADING BY QUEEN – TIRANE

VETULLA MICROBLADING – MICRROBLADING BY QUEEN  TIRANE
Adresa: Astir, Prane Bar Oslo – Tirane

Microblading By Queen ofron te gjitha shebimet e Parukerise dhe Estetikes. Ofrohet gjithashtu teknika e mirenjohur Microblading e cila eshte teknika me natyrale e mbushjes se vetullave me fije. Teknika ofrohet bazuar eksperiences dhe trajnimeve te kryera.

Ofrojme sherbime per thonj, sherbime per floket (extension) , makiazh, penel si dhe kontur buzesh apo vetulla tatoo. Ju Mirepresim.Sherbimet:

  • – Estetike
  • – Parukeri
  • – Thonj
  • – Vetull tatu
  • – Konturi i buzes
  • – Floke Extension
  • – Peneli
  • – Qerpik
  • – Fustane Mbremjesh me Qera
  • – Etj..!

Ju bejme te ndiheni si nje Mbretereshe!

Per rezervim orari na kontaktoni: +355684594200

Microblading By Queen

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera

Scan the code