MOBILERI NE DURRES – ROMIER SHPK

MOBILERI NE DURRES – MOBILERI ROMIER SHPK DURRES –  Adresa: Plepa – Durres

Romier Shpk eshte i specializuar ne prodhimin e dyerve te brendshme te pallateve dhe ambjenteve te ndryshme. Gjithashtu prodhojme dritare druri te cilesise se larte. Romier ka kapacitet te larte ne prodhim dhe sjell ne kohe porosine tuaj.

Mobileri Romier ofron mobilje per shtepi, hotele, zyra dhe çdo biznesi tuaj. Me mbi 15 vite pervoje ne fushen e perpunimit te materialeve drusore dhe fale makinerive te teknologjise se larte, krijojme ambjentin qe ju gjithmone keni dashur.

Stafi jone eshte i specializuar edhe ne prodhimin e tendave dhe shtepive prej druri.

Ju garantojme cilesi te larte dhe çmime konkurrues. Eja dhe zgjidh modelin tend!Produktet:

  • – Mobilje per Shtepi dhe Biznes
  • – Dyer te Brendshme dhe Jashtme
  • – Prodhime Tenda dhe Shtepi Druri
  • – Etj..!

Per porosi Tel: +355698810249

Romier Shpk – Mobileri ne Durres

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL
Scan the code