Kërko

PARUKERI FRIENDS – TIRANE

PARUKERI NE TIRANE • PARUKERI FRIENDS TIRANE Adresa: Rruga Besim Zyma, Tirane

Parukeri Friends pratikon metodat me bashkekohore te Estetikes dhe Parukerise duke ofruar sherbime profesionale parukerie, shërbime estetike, make-up profesional, lyerje flokesh, stilim, dekolorizim si dhe Extension Natyral..!

Ofrohet Sherbim i Kualifikuar fale eksperiences se fituar prej disa vitesh ne treg dhe perdorim artikuj cilesor per flokuan apo trupin tuaj. 


Missglobi – Miss Shqiperia – Miss Univers Albania – Dwts Albania

Tel: +355 69 527 2460

Email: parukerifriends@hotmail.com

 

PARUKERI NE TIRANE • PARUKERI FRIENDS TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL