Pizza SULLTAN – Kompleksi Reka Tirane

PICERI TEK RRUGA SIRI KODRA & STACIONI TRENIT – TIRANE Adresa: Rruga Siri Kodra, Godina Nr.115, Mbrapa Dispanserise, Tirane

Kompleksi Reka ofron:

  • Pizza SULLTAN ofron Pica te te gjitha llojeve. Picat jane te pergatitura vetem me mish Vici. Ofrojme Sherbim Taxi Falas por te limituar !
  • Ne Bar Deustchland mund te konsumoni gjithcka nga Produkete e Barit si dhe Menuja e Pizzaa Sulltan. Ne Bar-in tone keni mundesine qe te organizoni Kinder Party Pizza Sulltan per festa dhe ditelindje. Per Rezervime tel: +355692036269

[su_custom_gallery source=”media: 50071,50072,50070,50069″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”410″ height=”380″ title=”never”]

[instagram id=”61541″]


Sherbimet:

  • Bar Kafe
  • Restorant
  • Pizza SULLTAN
  • Produkte Fastfood-i
  • Pastrim Kimik ( Shiko Artikullin )
  • Parking
  • Wiffi

Per Porosi Picash ose Reezervime na kontaktoni:

+355697571777 / +355686895080 / +355672869566 / +35542421616 / +35542421617

PICERI TEK RRUGA SIRI KODRA & STACIONI TRENIT – TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL