LUNA PIENA SPA – TIRANE

QENDER MASAZHI • SPA TIRANE | LUNA PIENA SPA TIRANE Adresa: Rruga Robert Zhvarc (Komuna e Parisit), Prane Kompleksit Kristal, Perballe Hotel Mer’s, Tirane

Deshironi qetesi, relax apo clodhje? Jeni lodhur nga punet, stresi apo monotonia? Ejani ne qendren tone duke aplikuar nje masazh. Luna Piena SPA eshte nje qender Masazhi & Spa ku ofrohen: Masazhe, Jacuzzi, Trajtime Fytyre, Sauna dhe Depilime. Masazhi ndihmon per te luftuar depresionin dhe ju relakson duke ju dhene energji pozitive.

Tek Luna Piena SPA surprizat jan me te bukura. Prenotoni per ditelindje, pervjetore dhe per relaksin tuaj me sherbimet tona. Cift ose Vetem. Luna Piena Spa, Ambjenti i duhur per nje Relaks Perfekt.

Ofrojme: Masazhe, Jacuzzi, Trajtime Fytyre, Sauna, Depilime!

💎💎💎 Nxehtesia, Mungesa e forces se Gravitetit dhe Masazhi. 💎💎💎 Te tre elementet se bashku japin ndjesie relaksi dhe mireqenie psiko fizike duke favorizuar qarkullimine gjakut. Dhe jo vetem, por, ne uje pesha e trupit zbret gati 90% duke hequr presionin ne artikulacione dhe ne muskuj. Aksioni masazhues kryhet nga burimet e ujit te ngrohte dhe ajrit qe qetesojne muskujt e tendosur dhe stimulojne leshimin e endorfines, qe prodhohen natyralisht nga trupi yne. 💎💎💎


QENDER MASAZHI SPA 🥉💆♀️💆♂️

Festoni dhe clodhuni ne ambjentet tona romantike dhe relaksuese 😍😍 Ju mirepresim!

Per Rezervime Tel: +355695717714

QENDER MASAZHI • SPA TIRANE | LUNA PIENA SPA TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera