MOBILJE TE PERDURORA ARJANI • TIRANE

MOBILJE TE PERDURORA ARJANI • TIRANE

Blejmë dhe Shesim Mobilje të Perdorura. Blejmë dhe Shesim mobilje të ndryshme për arredimin e shtëpisë, apartamentit si dhe biznesin tuaj me kosto shumë të arsyeshme.


Blejmë dhe Shesim Dhoma Gjumi, Kënde, Divane, Kolltuqe, Kuzhina, Karrige, Komodina, Krevate, Rafte, etj… Githashtu marrim porosi për Kuzhina të Reja dhe mobilje të ndryshme.


Ofrojmë shërbimin tonë në Tiranë dhe më Gjerë. Shërbim korrekt dhe i shpejtë, me çmime të arsyeshme në Blerje ashtu edhe në Shitje.

Ofrojmë:

      • Blerje
      • Shitje
      • Transport

Adresa: Rr. Qemal Stafa, Tiranë.

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

↧ BIZNESE TË TJERA ↧
Scan the code