TANIDENT – KLINIKE & LABORATOR DENTAR TIRANE

TANIDENT – KLINIKE DENTARE & LABORATOR DENTAR TIRANE Adresa: Rruga Demokracia, Unaza e Madhe – Tirane

Tanident me nje eksperience mbi 10 vjeçare ne treg ofron sherbimin dentar dhe laborator dentar me korrektesi, cilesi dhe garanci.

Diplomime prane qendres Dentaurum ( Gjermani ) per te gjitha protezimet orale dhe ortodonci imobile ( te levizshme ).

Postime nga Facebook!

 

Ofrojme:

  • – Implantologji
  • – Terapi
  • – Extracione
  • – Mbushje
  • – Ura zirkon
  • – Porcelan
  • – Metal porcelan
  • – Protezime te gjitha llojeve
  • – Keshilla Dentare
  • – Etj..!

CDO PUNIM OFROHET ME GARANCI DHE ME MATERIALE GJERMANE!

Ju Mirepresim! 


ÇDO PUNIM OFROHET ME GARANCI DHE ME MATERIALE GJERMANE!

Tel: +355 69 556 7114

.

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera