UTOPIA BEACH BAR – KSAMIL ALBANIA

UTOPIA BEACH BAR – KSAMIL ALBANIA Adresa: Rruga Baxho, Plazh, Ksamil – Albania

Utopia Beach Ksamil, vendi ideal për të kaluar momente qetësie dhe relaksi.

Jemi një ndër zonat më të bukura të rivierës shqiptare dhe ne ofrojmë për ju zonë private plazhi ku gjithçka është e sistemuar dhe mbizotëron pastërtia e ujit si dhe ambjentit të plazhit.

[insta-gallery id=”295″]

Në Utopia Beach ofrohet Beach Bar ku mund të porosisni pije freskuese nga më të ndryshmet si dhe coctails apo fresh juice sipas dëshirës tuaj.

Ofrohet gjithashtu edhe Restorant ku mund të provoni ushqim cilësor dhe të freskët nën shërbimin dhe kujdesin maksimal të stafit.

Ju mirëpresim për ti bërë pushimet tuaja të paharrueshme!


FOTO TË AMBJENTIT

[NPG id=18139]


Ofrohet:

• Beach Bar

• Restorant

• Zonë Plazhi

• Parking

• Wiffi

• Etj..!


Kontakt: +355693328751

Utopia Beach Ksamil

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera