VM RESORT & SPA – GOLEM

VM RESORT & SPA GOLEM / DURRES – ALBANIA
Adresa: Bulevardi i Pishave, Golem – Durres

VM Resort & SPA, nje resort fantastik dhe Hotel me 4* ne Plazhin e Golemit per te kaluar pushimet verore e gjithashtu fundjavat e ftohta te dimrit ne ngrohtesine, komfortin dhe SPA qe ky resort ofron..!

VM Resort & SPA ofron Bech Bar, Restorant dhe Hotel ne Plazhin e Golemit.

Bari ofron Coctails te ndryshem. Restoranti ofron Gatime Tradicionale & Mesdhetare si dhe Hoteli ofron dhoma te akomoduara ne menyre moderne. Arredimi ne menyre moderne dhe Sherbimi Korrek, ben qe te kaloni momente relaksi te vertete me miqte, shoket ose familjaret tuaj. Ju Mirepresim!


HOTEL

SPA

BEACH BAR & RESTORANT


Mirësevini në VM Resort & SPA. Tirana is 28 miles from VM Resort & SPA. The nearest airport is Tirana International Mother Teresa Airport, 25 miles from the accommodation. Enjoy local and international cuisine in our Restaurant and Garden or take advantage of room service and dine in the comfort of your guest room or suite. Keeping your exercise regimen on track is easy in our fitness center. VM Resort & SPA in Golem has a terrace and a bar. Featuring a 24-hour front desk, this property also provides guests with a restaurant. Free WiFi is featured. Every room has a private bathroom. A buffet breakfast is available each morning at the hotel. Our SPA is a place where a combination of plants scent, warm water, massage therapies, facial treatments and pure organic products come together to give you a luxurious Spa experience. Even a brief stay can give you a deep and lasting relax effect on the body and its sense of well-being. 


Most popular facilities
  •  Beachfront
  •  Free parking
  •  Free WiFi
  •  Spa
  •  Family rooms

Book directly by the link below !

BOOK NOW


Per Rezervime Tel: +355697094477

VM Resort & SPA Golem – Durres

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL