ZEN SOUVLAKI – BLLOK / TIRANE

ZEN SOUVLAKI – SUFLLAQE GREKE NE BLLOK – TIRANEAdresa: Rruga Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar – Blloku, Tirane

Zen Souvlaki prej me shume se 20 vitesh ofron per ju produkte te fast food-it ku specialiteti jane sufllaqet. Ofrohen produkte te Fresketa dhe Cilesore te pregatitura me profesionalizem dhe pasterti. Kemi ambjent per organizime ditelindjesh ose ne grupe.

Produktet qe ofrohen: – Sufllaqe – Pitazen – Sanduich – Shish Kebab – Sallata – Antipasta – Pije Freskuese – Pije Alkolike – Etj..!

Na kontaktoni dhe ne sjellim porosine tek ju shume shpejt: +355697324469  

VENDODHJA E BIZNESIT

KLIKO MBI FOTO PER TE SHIKUAR VENDODHJEN E BIZNESIT

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera