00 ZERO ZERO 00 BAR – TIRANE

00 ZERO ZERO 00 BAR –  LOUNGE & SNACK BAR TIRANE Adresa: Rruga Vellezerit Manastirli – Tirane

Zero Zero Bar ofron ambjent relaksues dhe komodo per te shijuar nje kafe midis miqsh. Bari ofron gjithashtu lloje te ndryshme Coctails & Fresh Juice. Sherbimi korrekt dhe i shpejte e bejne qendrimin tuaj te rehatshem.

Your Place! Ju mirepresim!Kontakt: +355 68 43 10 577

Adresa: Rruga Vellezerit Manastirli – Tirane

Zero Zero Bar – Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera