ALESIO SPORTS WELLNESS & GYM – TIRANE

ALESIO SPORT WELLNESS & GYM – LAPRAKE / TIRANE Adresa: Rruga Gjergj Legisi, Laprake, Tirane

Deshironi nje Trup dhe Mendje te Shendetshme ku te ndiheni 100% vetvetja?

Behuni tani pjese e familjes se madhe Alesio Sports Wellness & Gym me nje siperfaqe 1300 m2 ku do te gjeni gjithçka dedikuar mireqenies dhe shendetit tuaj.

Permiresimi arrihet vetem me perkushtim! Hidh hapin tend edhe investo per nje jete mevte shendetshme sepse shendeti juaj eshte pririoriteti yne!

Alesio Sports Wellness & Gym Ofron:
 • Crossfit
 • Pilates
 • Zumba
 • Yoga
 • Aerobics
 • Core Training
 • Abs
 • Sauna
 • Spa
 • Solar Tanning
 • Massage

#cardio #fitness #gym #workout #fit #motivation #training #bodybuilding #health #healthy #lifestyle #strong #fitnessaddict #exercise #fitspo #fitnessmodel #eatclean #diet #getfit #instagood #train #gymlife #fitnessmotivation #fitfam #active #muscle #determination #cleaneating #instahealth

Per me shume informacion na Kontaktoni

Tel: +355 69 600 5655

Alesio Sports Wellness & Gym Laprake


 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera