APARTAMENTE ME QERA DITORE • OLYMPIC TIRANA

APARTAMENTE ME QERA DITORE • OLYMPIC TIRANA

Experience Luxury Living in Tirana, Albania.

Mirësevini në Olympic Tirana, destinacioni juaj kryesor për apartamente me qira ditore në Tiranë, Shqipëri. Pavarësisht nëse jeni duke vizituar për biznes apo për pushime, ne ofrojmë apartamente të rehatshëm dhe të përshtatshëm për ju.

Me vendndodhjen tonë të shkëlqyer dhe komoditetet e jashtëzakonshme, qëndrimi juaj në Tiranë do të jetë i mrekullueshëm. Me akomodimet tona moderne dhe shërbimin korrekt, ne përpiqemi t'ju ofrojmë një qëndrim të rehatshëm dhe të paharrueshëm.

Zbuloni miksimin perfekt të rehatisë, komoditetit dhe çmimit të përballueshëm për këdo, me Olympic Tirana. Rezervoni qëndrimin tuaj dhe përjetoni më të mirat e qytetit të Tiranës.

Dizajn modern dhe me stil!

Apartamentet tona janë të dizajnuara me një prekje moderne dhe elegante, duke ofruar një eksperiencë komode dhe elegante për mysafirët tanë. Nga mobiljet te arredimi, ne sigurojmë që çdo detaj të zgjidhet me kujdes për të krijuar një ambient mikpritës dhe tërheqës vizualisht.

Shërbim Taxi & Marrja nga aeroporti
Ne ofrojmë shërbime të përshtatshme të marrjes nga aeroporti për mbërritje dhe nisje pa probleme. Shërbim taxi 24h.

Shërbim 24/7
Ekipi ynë i përkushtuar është i disponueshëm gjatë gjithë kohës për të ofruar ndihmë dhe për të siguruar që qëndrimi juaj të jetë i qetë dhe i këndshëm.

Shërbimi i pastrimit
Shijoni një hapësirë ​​të pastër dhe komode me shërbimet tona të rregullta të pastrimit që ruajnë pastërtinë gjatë gjithë qëndrimit tuaj.

Check-in/out fleksibël.
Ne ofrojmë opsione fleksibël check-in dhe check-out për të përshtatur orarin tuaj dhe për të ofruar një përvojë të qetë.

Adresa: Komuna e Parisit, Tiranë.

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

FUNDI I KËTIJ ARTIKULLI
Scan the code