REZIDENCA MI & GI SH.P.K

APARTAMENTE PUSHIMI TE GJIRI LALZIT – REZIDENCA MI & GI SH.P.K Adresa: Fushë – Draç, Gjiri i Lalzit

Rezidenca MI & GI eshte ambjenti perfekt per te kaluar pushimet ne Gjirin e Lalzit. Rezidenca ofron Apartamente Pushimi per te kaluar pushimet qe ju deshironi. Ofrohen ambjente komode, me dhoma te akomoduara ne menyre bashkekohore, me kuzhine, me kondicioner, tv, banjo private, wiffi, etj..! Dhomat ofrohen me cmime ekonomike. Ju Mirepresim!


Per Rezervim Tel: +355 68 204 4050

REZIDENCA MI & GI – GJIRI I LALZIT

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera