AUTO B. BRAHIMI – MAKINA ME QERA / SHITJE TIRANE

AUTO B.BRAHIMI – MAKINA ME QERA DHE MAKINA NE SHITJE TIRANE Adresa: Rruga e Kavajes, Perballe Pallati me Shigjeta – Tirane

Auto B.Brahimi ofron makina me qera duke filluar me 18€ Dita. Ofrojmë makina me kamio automatike dhe manuale. Tek ne do te gjeni nje komoditet dhe nje çmim shume te arsyshem. Ofrojme sherbim ne te gjithe Shqipërine. Ofrojme sherbim edhe me shofer.

Gjithashtu ofrojme makina ne shitje te modeleve te ndryshme, ekonomike dhe luksoze, automatike dhe manuale, nafte, benzin dhe benzin+gaz.Ofrojme çmimet me konkurrues ne treg.


Per info Tel: +355672011133

Auto B.Brahimi

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera