AUTO BEN & MIR – KAVAJE

AUTO BEN & MIR – MAKINA ME QERA  & SHIT-BLERJE KAVAJE A+++dresa: Kavaje, prane Kompleksit Kastrati ne Autostrade

Auto Ben & Mir ofron per ju Makina Me Qera si dhe Shit-Blerje Makinash. Makinat jane ne gjendje shume te mire pune si dhe me çmime ekonomike. Ofrohen makina te modeleve te ndryshme, automatike dhe manuale si dhe me nafte, benzine apo benzin+gaz. 

Ofrojme Makina me qera ditore dhe me kohe te gjate, me çmime shume te favorshme. 

Ofrojme Shit-Blerje te makinave te modeleve te ndryshme. Ju Mirepresim! 


Sherbimet:
  • – Makina me Qera
  • – Shitje Makinash
  • – Blerje Makinash

FOTO GALERI 

[NPG id=18651]


Tel: +355675656811 / +355682543798
Makima ne shitje Kavaja
 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera