AUTO EXTRA – MAKINA NE SHITJE TIRANE

MAKINA TE PERDORURA NE SHITJE – AUTO EXTRA Adresa: Ura e Gjoles, 3 Km nga Kolaudimi i Makinave, Fushe Preze – Tirane

Auto Extra ofron makina te markave te ndryshme me nje shumellojshmeri zgjedhjesh per ju.

Ofrohe makina te perdorura ne gjendje perfekte pune. Makina me motorr nafte, benzine apo benzin-gaz, makina me kambio manuale ose automatike.

Per çdo makine qe ne ofrojme, japim garanci deri ne 3 muaj.

Ju Mirepresim!   • – Makina te Perdorura
  • – Makina Nafte
  • – Makina Benzine
  • – Makina Benzin+Gaz
  • – Makina me Kambio Manuale
  • – Makina me Kambio Automatike
  • – Garanci deri ne 3 Muaj

Per me shume informacion na telefononi ose na shkruani ne rrjetet sociale: +355673374005

Auto Extra

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL