AUTO JUGU • VLORE

AUTO JUGU • VLORE

Kontakt:

Auto Jugu🥇Makina me Qera. Ofrohen Makina me Qera të modeleve të ndryshme. Makina shume komode të cilat ofrojnë rehati dhe komoditet në udhëtim. Kryesisht makina të modeleve të reja. Makinat ofrohen me çmime konkurrues në treg, duke filluar nga 15€/Dita.

🥇Lavazho. Shërbim Lavazhi për të gjithë automjetet. Lavazh profesional me çmime të arsyeshme.

Gjonaj Travel & Tours

Ju ofrojme sherbim transporti me minibus modern per udhetime turistike ne destinacine te ndryshme ne Shqiperi dhe jashte saj!

Te dhenat e minibusit dhe komoditetet e ofruara:

Marka – Iveco Daily Toury
Viti prodhimit – 2016
Fuqia motorrike – 3.0 Disel
Kapaciteti ulseve – 23+1 vende
Minibus amenities:

Xhama te erret dhe perde kundra diellit.
Sistem kondicionimi per dimer dhe vere me Clima dhe sistem Sobe me nafte!
Ndricim modern Led.
Sistem audio i kohes.
Qasje ne bluetooth.
Mikrofon per suport nga guida shoqeruese.
Sistem WiFi.
Sistem amortozimi te avancuar. per nje udhetim sa me komod.
Kapacitet bagazhi qe mbulon nevojat per te gjithe grupet shoqeruese.

Ekstra te ofruara nga ne:

Kafe ekspres falas per nje udhetim sa me komod!

Rehati dhe komoditet maksimal! Shofer dhe staf me pervoj, te besueshem dhe kofidencial per udhetimin Tuaj!

Adresa:

  1. Rr. Gjergj Kastrioti, ngjitur me Dapaj, Vlorë
  2. Rinas Aeroport, Tiranë

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code