BAR KAFE ARES – TIRANE

BAR KAFE ARES – LOUNGE BAR TIRANE
Adresa: 21 Dhjetori – Tirane

Bar Kafe Ares ofron ambjent relakaues per te kaluar momente qetesie nen shoqerine e kafes dhe familjareve tuaj.

Ambjenti eshte i akomoduar me se miri dhe ofrohet sherbimi i kualifikuar.

Ju Mirepresim![NPG id=22678]


  • – Lounge Bar
  • – Free Parking
  • – Free Wiffi

Tel: +355 68 407 1217

Bar Kafe Ares

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera