BAR KAFE NE TIRANE – BAR MARTI & KEKO

BAR KAFE NE TIRANE – BAR MARTI & KEKO Adresa: Ruga Kongresi i Manastirit, përballë Albtelecom – Tiranë

Bar Kafe ne Tirane – Bar Marti & Keko ju fton për të kaluar momente relaksi nën shoqërinë e kafes, pijeve dhe coctaileve të ndryshëm dhe dhe me shërbim cilësor dhe të shpejtë. Ambjent ideal për të takuar shoqërinë ose për të kaluar me familjen. Organizojmë manifestime të ndryshme si ditëlindje apo fejesa. Ju mirëpresim!


 [MPBOX id=25197]

[NPG id=18405]


Ofrohet:
  • – Bar Caffe
  • – Pije Freskuese & Coctails
  • – Organizim për Grupe
  • – Free Parking
  • – Free Wiffi

Tel: +35542342060

P

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera