Kërko

BAR PICERI GASHI – TIRANE

BAR PICERI GASHI TIRANE / LOUNGE BAR TIRANE –  Adresa: Rruga Njazi Meka, Allias – Tirane

Bar Piceri Gashi ofron ambjente relaksuese per te gjitha moshat, per te kaluar momente relaksues dhe argeturese me miqte apo familjen tuaj. Arredimi me se miri si dhe sherbimi korrekt i stafit bejne qe te kaloni momente te mira nen shoqerine e kafes apo pijeve te ndryshme qe ofrohen nga  bari. Ju Mirepresim!Sherbimet: – Bar Kafe – Ambjente per te gjitha moshat – Free Wireless – Free Parking

[NPG id=20481]


Tel: +355 69 280 4002

Bar Piceri Gashi

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL
Scan the code