BAR RESTORANT ” BUZA E MALIT ” – RESTORANT NE MALIN E KRUJES

BAR RESTORANT BUZA E MALIT – RESTORANT NE MALIN E KRUJES Adresa: Maja e Malit te Krujes – Kruje, Albania

Bar Restorant “Buza e Malit” i vendosur në majën e malit të Krujës, mund të shikoni një pamje piktoreske të Krujës dhe zonave përreth.

Restoranti ju ofron një ambjent të ngrohtë dhe familjar me një shërbim cilësor, ku mund të shijoni një shumëllojshmëri gatimesh tradicionale dhe mesdhetare, pranë natyrës dhe gjelbërimit që të fal një kenaqësi të pakarahasueshme gjatë qëndrimit tuaj.

Në ambjentet tona do të gjeni edhe bar kafe për të kaluar momente qetësie dhe relaksi, si dhe për fëmijët ka kënd lojërash ku mund të argëtohen.

“Buza e Malit”, vendi i duhur për të kaluar një pasdite të këndshme larg zhurmave bezdisëse të qytetit. Ajri i pastër do t’ju largojë stresin dhe shërbimi miqësor i restorantit do t’ju bëjë të ndiheni si në shtëpinë tuaj.

Ju Mirëpresim!


[MPBOX id=25197]

[insta-gallery id=”166″]

[NPG id=17939]


Shërbimet që ofrohen:

  • Restorant
  • Bar Kafe
  • Gatime Tradicionale
  • Gatime me furrë druri
  • Porosi në Hell
  • Prenotime në ambjentin brenda (80 persona)
  • Prenotime në ambjentin e jashtëm (90 persona)
  • Transport për grupe Qendër Krujë deri tek Restoranti
  • Etj..!

Kontakt: +355 69 73 82 427

.

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL