BAR RESTORANT HOTEL ” ANDI ” – SHKEMBI KAVAJES

HOTEL TEK SHKEMBI KAVAJES & BAR RESTORANT ” ANDI “ Adresa: Shkembi i Kavajes, Durres

Bar Restorant & Hotel ” Andi “, i vendosur buze bregdetit adriatik, tek Shkembi i Kavajes, ju ofron mundesine per te kaluar pushime te mrekullueshme dhe me çmime ekonomike.

Hotel Andi ofron dhoma te akomoduara me menyre bashkekohore, te pajisura me Tv dhe Kondicioner. Ofrohen dhoma per Çifte, Grupe ose Familjare.


[NPG id=25208]


Bar – Restoranti ofron ambjent relaksues per te shijuar nje kafe, nje pije freskuese, coctails apo te provoni nje vakt ku sherbehet ushqim i fresket mesdhetar dhe ushqime me produkte deti.


[NPG id=25223]


Plazhi Privat ne ambjentet tona ploteson akoma me shume kenaqesin e pushimeve prane nesh. Plazhi i paster dhe hapesira e bollshme me çadra apo  shezllone, bejne qe te frekuentoni detin apo te merrni rrezet e dobishme te diellit.Per Rezevime Tel: +355682147232

Bar Restorant & Hotel ” Andi “
 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL