BAR • RESTORANT • HOTEL ” DIVJAKA PARK “

RESTORANT NE DIVJAKE • HOTEL NE DIVJAKE Adresa: Laguna e Karavastase, Park, Divjake

Bar Restorant Hotel Divjaka Park pothuajse ne mes të parkut te Karavastase, në një godine karakteristike ofron nje ambjent komod pushimesh. Ne vere ju mund te pushoni  dhe te vizitoni plazhin e bukur apo zonat turistike prane hotelit. Gjate qendrimit keni mundesine te provoni mengjesin, dreken apo darken tradicionale shqiptare te nderthurur me kuzhinen mesdhetare.

[NPG id=30395]

Dhomat e Hotelit jane te mire akomoduara dhe ofrohen me cmime ekonomike. Haperira e Gjelbert dhe ajri i paster do te bejne qe te kaloni pushime shume relaksuese. Ju Mirepresim!


Per me Shume na Kontaktoni!

Tel: +355 68 357 6095

RESTORANT NE DIVJAKE • HOTEL NE DIVJAKE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera