BAR RESTORANT LISI – BERAT

RESTORANT TRADICIONAL NE BERAT – BAR RESTORANT LISI
Adresa: Paftal, Berat

Bar Restorant Lisi ofron Gatime Tradicionale me Saç, Gatime me Hell si dhe me Furre Druri. Ofrohem gatime bio, te fresketa dhe shume cilesore.

Arredimi me se miri, ambjenti i bollshem si dhe sherbimi korrekt i stafit, bejne qe te shijoni nje vakt ose te kaloni memente te paharrueshme me miqte apo familjaret tuaj.

Organizojme Ditelindje, Festa te Ndryshme dhe Rezervime ne Grup.

[NPG id=25376]


Restorant Dasmash ne Berat

Ofrojme Ushqime Bio & Sherbim Korrekt. Ju Mirepresim!

Per Rezervime Tel: +355682321532

Restorant Dasmash ne Berat

Restorant Dasmash ne Berat

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera