Kërko

BAR • RESTORANT • PICERI • BESNIKU – MAMINAS

RESTORANT TRADICIONAL MAMINAS • BAR RESTORANT BESNIKU Adresa: Rruga Dytësore Maminas-Shijak, Km.1, Maminas

Bar Restorant Piceri “Besniku” është vendi ideal për të kaluar momente qetësi në ajrin e pastër dhe larg zhurmave të makinave.

Restorant i cili ju ofron shërbim cilësor me ushqim tradicional dhe mesdhetar.

Mund të bëhen prenotime për organizime të ndryshme me kapacitet deri në 100 persona.

Bar CaffeeCoctails ku ndërkohë mund të furnizoni makinën me karburant ose t’i bëni lavazh. Sigurisht nuk mungon as Wiffi. 

[NPG id=37166]

Gjithashtu ofrohet vend parkimi i bollshëm (6.000 metra katror) për vetura dhe makina me kapacitet të lartë ( kamionë ). Ju Mirëpresim!


Per Rezervime ose per me shume informacion na kontaktoni!

Tel: +355674034071 / +355672070366

RESTORANT TRADICIONAL MAMINAS • BAR RESTORANT BESNIKU

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL