SINJA PARK BAR – RESTAURANT • BERAT

SINJA PARK BAR – RESTAURANT • BERAT

Sinja Park Restaurant, i vendosur midis gjelberimit dhe ajrit te fresket, ofron Gatime Tradicionale bio, te fresketa dhe shume cilesore.

Arredimi me se miri, ambjenti i bollshem si dhe sherbimi korrekt i stafit, bejne qe te shijoni nje vakt ose te kaloni memente te paharrueshme me miqte apo familjaret tuaj.

Organizojme Ditelindje, Festa te Ndryshme dhe Rezervime ne Grup. Ju Mirepresim!

Adresa: Fshati Sinje, Berat

Ofrojme Ushqime Bio & Sherbim Korrekt. Per Rezervime na Kontaktoni!

Scan the code