Kërko

BAR RESTORANT VELLEZERIT HOXHA – VORE

BAR RESTORANT VELLEZERIT HOXHA – VOREAdresa: Rruga Nacionale Fushe Kruje – Vorë, Km.5 – Vorë

Bar Restorant Vëllezërit Hoxha me një kapacitet deri në 350 persona, ju ofron ambjent për të realizuar dasmën tuaj të ëndërrave dhe jo vetëm.

Ushqimi Bio Tradicional, mikëpritja e ngrohtë si dhe arredimi në mënyrë moderne e bën qëndrimin tuaj të këndshëm dhe relaksues.

Organizojmë festa dhe evente të ndryshme. Pranojmë prenotime. Ju Mirëpresim!Sherbimet:

  • Bar
  • Restorant
  • Prenotime
  • Wiffi
  • Parking

Rezervo Tani, Kontakt: +355682159955

.

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL