BAR RESTORANT VILA ANDREA

RESTORANT ME GATIME DETI NE PAPER • ELBASAN Adresa: Rruga Nacionale Elbasan-Peqin, Paper

Bar Restorant Vila Andrea eshte vendi ideal per gatime te shijshme e te fresketa peshku. Menuja jone dhe specialitetet jane te bazuar ne prodhime te fresketa deti. Pasta te ndryshme me fruta deti, sallata plot shije kallamari te fresket, etj..! 

[NPG id=40235]

Si nje nder restorantet me te mire ne Paper / Elbasan, eshte restoranti ku duhet te ndalosh per te provuar delikatesen e prodhimeve te detit. Menuja e detit vjen e servirur në një mënyrë fine e plot shije.

Restorant Vila Andrea ofron nje ambjent te kendeshem dhe te rehatshme me nje sherbim special dhe gatime te vecanta. 

[NPG id=40252]

Vila Andrea ofron specialitetet me te mira te kuzhines tradicionale dhe mesdhetare, cilesi te larte gatimi, vererat me te mira dhe ambjent mjaft te ngrohte dhe mikeprites. Ofrojme nje sherbim te shpejte dhe korrekt. Ju Mirepresim!


Hapur: 10:30 – 23:00

E Merkura: Mbyllur


Gatime Deti Dhe Zgare 🇦🇱

Per Rezervime Tel: +355695598646

RESTORANT ME GATIME DETI NE PAPER • ELBASAN

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera