Kërko

BAR ” VINOTEKE AFA ” – LOUNGE BAR IN TIRANA

BAR ” VINOTEKE AFA ” – LOUNGE BAR IN TIRANA Adresa: Rruga Ismail Qemali, pranë Albtelecom – TIRANË

Bar Vinoteke Afa me një ambjent të akomoduar më së miri, si dhe me një shërbim të shpejtë dhe korrekt, ju fton që të kaloni momente qetësuese dhe relaksi nën shoqërinë e miqve apo me familjen tuaj.

Në Bar Vinotekë AFA do gjeni rehatinë dhe qetësinë që kërkoni për të nisur një ditë me energji, për të marrë një coctail gjatë ditës ose për tu relaksuar pas një dite të lodhshme në punë. Stafi ju përgjigjet ne mënyrë korrekte dhe ju siguron një shërbim të shpejtë.

Ju Mirëpresim!


[MPBOX id=25197]

 [NPG id=18408]


Ofrohen:

  • • Bar Caffe
  • • Coctails
  • • Pije Freskuese
  • • Organizim Ditëlindjesh dhe manifestime të ndryshme
  • • Free Wiffi
  • • Free Parking
  • • Etj..!

Tel: +355672049777 

B

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL