Kërko

BEAUTY BY BRO – HAIR STYLING TIRANE

BEAUTY BY BRO TIRANE – HAIR STYLING TIRANE
Adresa: Rruga Shyqyry Berxulli – Tirane

Beauty By Bro ofron trajtim professional te flokut. Stafi i perbere nga Hair Style Artist te kualifikuar ne trajtimin e flokut, ofron nje sherbim teper cilesor dhe ne kohe te shpejte.

Ne sallonin tone do te gjeni te gjitha llojet e produkteve per floke, produkte kto origjinale dhe me çmime konkurrues. Ju Mirepresim!Sherbimet:

  • – Hair Styling
  • – Extensions
  • – Color & Decolor
  • – Bride
  • – Make Up
  • – Gersheta Afrikan
  • – Nails
  • – Etj..!

Per Rezervime Tel: +355699566626

Beauty By Bro

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL
Scan the code