BEST BUY MOBILE – ALBANIA

DYQAN CELULARESH TIRANE – BEST BUY MOBILE ALBANIAAdresa: Rruga Muhamet Gjollesha, kryqëzimi 21 Dhjetorit – Tiranë

Best Buy Mobile Albania, i vendosur në një ndër zonat më të populluar në Tiranë, sjell për ju produkte dhe aksesorë elektronikë. Ofrohen Smart Phone dhe Komojutera të modeleve të reja dhe markave më të njohura si: Apple, Samsung, HTC, LG, etj..!

[insta-gallery id=”356″]

Ofrojmë Celeularë dhe Kompjutera me çmimet më konkurruese në treg të shoqëruar me garanci përkatëse.

Na kontaktoni ose ju mirëpresim pranë dyqanit tonë.


Kontakto per ofertat me te fundit: +355698309920

Dyqan Celularesh ne Tirane 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL