BRITANIKU FITNESS – TIRANE

BRITANIKU FITNESS TIRANE – FITNESS TREGU ELEKTRIK – ALIDEMAdresa: Rruga Todi Shkurti, Tregu Elektrik Tirane

Britaniku Fitness qe nga viti 2013 ju jep mundesine te rinjve shqiptare dhe jo vetem qe te jene te shendetshem dhe te mbajne trupin ne forme. 

Qellimi eshte qe te kenaqim klientet, per kete kemi vene ne dispozicion nje ambjent te pershtatshem, i kompletuar me pajisje moderne. Stafi eshte gjithmone ne dispozickonin tuaj. Ofrojme çmimet me te mira te momentit.

Ju mirepresim!JU VETEM NA BESONI, PER TE TJERAT MENDOJME NE! 

JU MIREPRESIM! 

Tel: +355 68 693 9019

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera