AUTO DINO 1 • DURRES

AUTO DINO 1 • DURRES

Auto Dino 1, prej disa vitesh në treg ofron Makina në Shitje dhe Makina me Qera të modeleve të ndryshme.

Ofrojmë Shit-Blerje Makinash të markave më të njohura në treg si dhe marka të tjera të ndryshme.

Makinat që në ofrojmë janë në gjendje shumë të mirë pune, të gatshme për çfarëdo llojë prove apo kontrolli.

Ofrojmë çmime konkurrues në treg si për makinat në shitje edhe për makinat me qera.

Ne gjithashtu ofrojmë Karburant, Bar Kafe dhe Lavazh Makinash. Ju Mirëpresim pranë ambjenteve tona!

Adresa: Rruga Vath Turja, Tregu i Makinave, Durrës

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code