USED ELECTRICAL APPLIANCES • TIRANA

USED ELECTRICAL APPLIANCES • TIRANA

Kontakt:

Blejme, Shesim dhe Riparojme Elektroshtepiake te Perdorura. Elektroshtepiake Gjermane te importuara direkt nga Gjermania. Te gjitha elektroshtepiaket tona jane cilesore dhe origjinale, te markave me te njohura ne treg, ofrohen te garantuara dhe me cmime te arsyeshme.

Tek ne do te gjeni Soba, Lavatrice, Frigorifere dhe shume Elektroshtepiake te tjera te ndryshme. Ju Mirepresim!

Adresa: Rruga Qemal Stafa, 100m pa vajtur te Shkolla e Kuqe, Tirane

CMIME FANTASTIKE!

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code