DESTINATION LOUNGE BAR – TIRANE

Adresa: Rruga Don Bosko – Tiranë

Destination Lounge është vendi perfekt për të kaluar momente relaksi nën shoqërinë e kafes ose pijeve të ndryshme.

Oforojmë shërbim korrekt, të shpejtë dhe të kualifikuar si dhe ambjent të akomoduar në mënyrë moderne.

Ju ftojmë pranë ambjentit tonë me shoqërinë ose familjen, ne ju garantojmë cilësi.

Ju Mirëpresim!


Orari i Aktivitetit: 06:30 – 23:30

[MPBOX id=25197]

[insta-gallery id=”109″]

[su_custom_gallery source=”media: 12739,12740,12741,12742,12743″ limit=”100″ link=”lightbox” target=”blank” width=”800″ height=”500″ title=”never”]

[su_custom_gallery source=”media: 7498,7499,7505,7500,7503,7504,7502,7506,7501″ limit=”83″ target=”blank” width=”800″ height=”500″ title=”never”]


SHËRBIMET E OFRUARA
  • – Coffe Bar
  • – Lounge Bar
  • – Coctails
  • – Fresh Juice
  • – Free Wiffi
  • – Free Parking
  • – Etj..!

Ju Mirepresim per te kaluar momente te bukura midis miqsh!

Telefon: +355 67 566 8294

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera