BLUFLEST HOTEL • DHERMI

BLUFLEST HOTEL • DHERMI

Hotel Bluflest eshte Hoteli perfekt per te kaluar pushime vertete te kendshme prane bregdetit te detit Jon, pikerisht ne nje nder bregdetet me te bukura ne Shqiperi, ne Plazhin e Dhermiut. Hoteli eshte i akomoduar ne menyre moderne, cdo dhome ka Kondicioner, Wiffi, Tv dhe Banjo Private. Dhomat jane me hapsira te konsiderueshme, te fresketa si dhe me pamje nga deti.

Ne hotel gjithashtu ofrohet Bar Kafe ku ju mund te pini kafen e mengjesit ose coctails te ndryshem me miqte apo shoqerine tuaj. Ofrohet sherbim korrekt dhe i shpejte. Ju Mirepresim!

I vendosur mbi plazhin e Dhërmiut, vetem 1 km larg, pas hotelit gjendet mali dhe përpara jush shtrihet një det i magjishëm blu. Ju ofron atë që cdo pushues do ta ëndërronte gërshetimin e klimës malore dhe asaj bregdetare.

Adresa: Gjilek, Plazh, Dhermi

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code