ABTECH ELECTRONICS – TIRANE

DYQAN CELULARESH TIRANE – ABTECH ELECTRONICSAdresa:
  1. Rruga Sulejman Delvina, përballë Stadiumit Dinamo – Tiranë
  2. Rruga Mine Peza, mbrapa karburant Gazhelit, Tirane

Abtech Electronics është dyqani ku mund të gjeni Celularë dhe Aksesorë Celularësh më të fundit në treg.

Ofrohet Shitje dhe Servis Celularësh.

Caleluarët vijnë nga jashtë të cilët ofrohen me garanci dhe mbi të gjitha me çmimet më konkurrues në treg. Ofrojmë Cilësi, Korrektësi dhe Garanci per çdo produkt te ofruar!OFROJME CMIMET ME TE MIRA NE TREG DHE MUNDESINE E BLERJES ME KESTE!

Kontakt: +355692171684

DYQAN CELULARESH NE TIRANE – ABTECH ELECTRONICS

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera