ALIAJ GROUP RIKONSTRIKSION

ALIAJ GROUP RIKONSTRIKSION

Aliaj Group Rikonstruksion, me eksperince disa vjecare ne treg, ofron sherbime te ndryshme ne fushen e ndertimit. Rikonstruksion objektesh si: shtepi, vila, pallate, objekte industriale, etj…

Realizojme çdo llojë projekti qe ju deshironi. Stafi profesional ju ofron pune cilesore dhe ne kohe te shpejte, duke u kujdesur per çdo detaj.

Ofrojmë:

   • Sisteme Kapot
   • Lyerje
   • Coating
   • Punime Gipsi
   • Tile laying
   • Plastering
   • Shërbime Elektrike
   • Etj…

Lorem ipsum is placeholder text commonly used in the graphic, print, and publishing industries for previewing layouts and visual mockups.

Adresa: Tiranë. Operojmë kudo në Shqipëri.

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code