FURRE BUKE & PASTICERI DINI – TIRANE

FURRE BUKE DINI – TIRANE & PASTICERI DINI – TIRANE
Adresa: 

  • Rruga Jordan Misja, tek kompleksi prane Burgut 313
  • Rruga Myslym Shyri,  perballe Karburant Alpet

Furre Buke & Pasticeri DINI, me nje experience edhe tradite disa  vjecare te prodhimit prej brumi, ofron me furrat / filialet e saj ne Tirane, cilesi, pasterti, shpejtesi si edhe sherbim te kulturuar.

Ofrojme nje game te gjere produktesh qe fillon nga buka dhe prodhimet e tjera te brumit deri te tortat, pastat dhe akullorja te punuara me shume merak, me shije te parezistueshme per te gjithe ju qe doni te provoni dicka te vecante dhe cilesore.

Ju Mirepresim!


[NPG id=22082]


Produktet:

  • – Furre Buke
  • – Pasticeri
  • – Byrektore

.

Per porosi ose me shume informacion na telefononi:  +355682805856

Furre Buke & Pasticeri DINI

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera