GLASS GO LOUNGE – TIRANE

SHISHA & LOUNGE BAR TIRANE – GLASS GO LOUNGE
Adresa: Sheshi Shtraus, Xhamllik – Tirane

Glass Go Lounge Tirana Glass Go Lounge, një ndër lounget më të mirë të zonës, ju mirëpret në ambjentet relaksuese dhe me arkitekturë të veçantë. 

Në barin tonë do të gjeni një gamë të gjerë produktesh cilësore dhe të përgatitura më së miri me profesionalizëm. 

Në Glass Go mund ta filloni ditën me një ndër kafet më te mira ne treg si dhe shumë produkte të tjera me baze kafen. 

Mbrëmjet në ambjentin tonë janë gjithmonë një zgjedhje shumë e mirë pasi nën tingujt e muzikës së përzgjedhur dhe ritmike mund të provoni kokteilet ekzotike, më shumë se 15 lloje të ndryshme birrash, shishat profesionale. 

Nëse jeni të uritur ne e kemi zgjidhjen, provoni kuzhinën tonë të mrekullueshme me më shumë se 40 produkte. 

Jemi 24 orë në shërbimin tuaj!

[NPG id=26380]

Glass Go Lounge & Shisha

The Best Place You Need. Best cocktails. Snacks. Shisha. Selected MUSIC. Weekend & Dj & Live Music. Beautiful People.

Tel: +355 69 980 3787

Për më shumë informacion na ndiqni në rrjetet tona sociale, Facebook dhe Instagram. 

Na gjeni në adresen: “Sheshi Shtraus” (Xhamllik). Ju mirëpresim! 

Glass Go Lounge Tiranë

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera