Kërko

GOMISTERI TOS MEMA | RROGOZHINE – KAVAJE

GOMISTERI NE KAVAJE – GOMISTERI TOS MEMA KAVAJE Adresa: Autostrada Rrogozhine – Kavaje, Km.5

Gomisteri Tos Mema ofron Disqe për të gjithë tipet e makinave, 100% origjinal. Tregtojmë të gjitha llojet e gomave, nga ato ekonomike, deri tek marka cilësore si: Pirelli, Bridgestone, Michelin, Continental, Etj..!

Ofrojmë të gjitha shërbimet e gomisterisë me aparatura të teknologjisë së fundit. Gjithashtu ofrojmë Drejtime / Radifikime disqesh për të gjithë llojet e makinave, për disqe alumini me ngrohje 💯 🆕 🆒

[NPG id=34235]


Ofrojmë shërbimin korrekt dhe cilësor. Ju mirëpresim!

Për më Shumë Info Tel: +355682082838

Gomisteri Tos Mema – Kavaje

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL