Kërko

GUSTO ITALIANO – TIRANE

GUSTO ITALIANO – RISTORANTE E PIZZERIE – TIRANE ALBANIA Adresa: Prane Stadiumuit Dinamo, Rruga Merdar Shtylla (Komuna e Parisit) – Tirane
GUSTO ITALIANO

Ristorante italiano aperto più recentemente a Tirana con un menù completamente italiano.

Piatti preparati dagli chef italiani con prodotti della cucina italiana.

Dotato di un ambiente tranquillo, pulito e arredamento moderno.

Il nostro staf professionale si prendera cura di voi nei minimi dettagli.

Si accettano prenotazioni dopo il 15 Ottobre per cena e per eventi diversi. In più si offre: Servizio pizeria sia all’interno del ristorante che da asporto, libero Wi-Fi e parcheggio gratuito per i clienti.

SIETE BENVENUTI!

(ALB) Gusto Italiano, Restoranti me i ri Italian ne Tirane me menu te plote Italiane.

Pjatat pergatiten nga shefa Italian dhe servisin te gjitha produktet e Kuzhines Italiane.

Ambjenti eshte i qete, i paster dhe i akomoduar ne menyre moderne.

Stafi eshte i perzgjedhur qe te kujdeset per ju deri ne detaje.

Pranojme prenotime pas dates 15 Tetor per darka ose manifestime te ndryshme.

Gjithashtu ofrojme pica te te gjitha llojeve, ne restorant dhe sherbim taxi.

Tek ne do te gjeni gjithashtu Wiffi dhe Parking.

Ju mirepresim.


Tel: +355697304801

GUSTO ITALIANO TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL