Horoskopi Ditor 7 Gusht 2023

Dashi (21 Mars – 20 Prill). Mbani një sekret, edhe nëse dyshoni se të tjerët e dinë se çfarë po bëni. Jeni shumë të zënë për të kënaqur shumë teka të vogla, veçanërisht gabimet e parëndësishme të partnerëve. Mbani në mend se lidhjet jashtë shtetit janë jetike. Lajmet nga larg do t'ju rrisin shpirtin së shpejti.

DEMI (21 Prill – 21 Maj). Vetëm çfarë po bëjnë njerëzit e tjerë? Dikush me siguri duket se ka një pretendim të madh për kohën tuaj. Megjithatë, nëse duhet t'i plotësoni kërkesat e tyre është një pyetje tjetër. Në përgjithësi, nuk mendoj se keni asgjë për të humbur dhe mund të keni shumë për të fituar!

BINJAKËT (22 maj – 21 qershor)
Duket se keni humbur kontrollin mbi një çështje të rëndësishme, ndoshta diçka që ka të bëjë me mbijetesën dhe përgjegjësitë e përditshme. Megjithatë, nuk ka asnjë problem që nuk mund të zgjidhet duke shtyrë fejesat për disa ditë apo javë – apo edhe muaj!

GAFORRJA (22 qershor – 23 korrik). Yjet e ditës sigurisht që duken përgjithësisht të favorshme, por është e pasigurt nëse duhet të jeni vërtet ambicioz në llogarinë tuaj. E shihni, kur pasionet janë të larta, jeta mund të shkojë në çdo drejtim pa paralajmërim. Një kompromis i mirë mund të jetë të përfitoni më të mirën nga të tjerët!

LUANI (24 korrik – 23 gusht). Në shumë mënyra sezoni aktual është projektuar me ju në mendje. Ju keni lindur me rezerva të bollshme bujarie dhe bujari të hirshme, dhe është e drejtë që familja, miqtë dhe partnerët të presin që ju të merrni drejtimin. Lërini të gjitha shqetësimet në një anë.

VIRGJËRESHA (24 gusht – 23 shtator). Nuk është e lehtë të marrësh ato vendime të sikletshme, por pse të shqetësohesh? Ngjarjet sociale duhet të kujdesen për veten e tyre, ndërsa pyetjeve familjare do t'u përgjigjen me kënaqësi. E kaluara duhet të japë frymëzim për të tashmen – dhe nesër, e ardhmja bëhet në të vërtetë e tashmja!

PESHORJA (24 shtator – 23 tetor). Ju mund të çliroheni nga një zgjedhje që duhet bërë në shtëpi. Nga njëra anë, dilema juaj mund të bëhet shumë më pak e ngutshme. Nga ana tjetër, do ta keni shumë më të lehtë të flisni me njerëzit përreth jush. Për fat të mirë, perspektivat sociale përmirësohen në mënyrë dramatike nesër, kështu që mbani opsionet tuaja të hapura.

AKREPI (24 tetor – 22 nëntor). Tani duket gjithnjë e më shumë e mundshme që një partner mund të ketë diçka të rëndësishme për të thënë, veçanërisht nëse ju e keni hedhur pa dashje peshën tuaj. Nga ana tjetër, ju mund të vlerësoni interesin e tyre të dukshëm të ripërtërirë në punët tuaja.

SHIGJETARI (23 nëntor – 22 dhjetor). Do të çliroheni nga një shpenzim i premtuar – ose i kërcënuar –, por ndoshta jo edhe për dyzet e tetë orë të tjera. Gjithçka që mund të bëni tani, megjithatë, është kollitja dhe shpresa për më të mirën – pastaj prisni. Yjet sociale, romantike dhe emocionale mbeten të prirur ndaj pasionit me çdo kusht.

BRICJAPI (23 dhjetor – 20 janar). Fotot kryesore planetare të sotme janë disi të ndjeshme dhe për këtë arsye ideale për ata që do të përfshihen nga një valë ndjenjash. Një fjalë e veçantë për të gjithë ju që prisni lajme të mira: ngrihuni dhe mos merrni budallallëqe nga askush.

UJORI (21 janar – 19 shkurt). Për ju më shumë se shumica, kuptimi i javës aktuale është jashtëzakonisht i rëndësishëm dhe nëse dëgjoni zërat brenda, mund të fitoni një ose dy realizime mistik. Megjithatë, nuk do të jeni të vetmuar, pasi marrëdhënia mes yjeve në shtëpinë tuaj të miqve dhe në shtëpinë e partnerëve mbetet shumë e veçantë.

PESHQIT (20 shkurt – 20 mars). Hëna është në favorin tuaj dhe numëron në një mënyrë delikate dhe të pavendosur, që është një mënyrë astrologjike për të thënë se ju mund t'i telefononi të shtënat në shtëpi. Bëni këtë me ndjeshmërinë tuaj normale dhe lini pak kohë për takime biznesi më vonë.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL