Horoskopi Javor 23-29 Korrik 2023

DASHI
Do t'ju duhet një ndryshim për t'u ndjerë më mirë me veten tuaj. Rrobat e reja do t'ju bëjnë të dukeni mirë dhe do të jenë të dobishme për detyrat tuaja të reja në punë. Do t'ju duhet të impresiononi klientët e rinj me qëndrimin tuaj personal.

Demi
Kur të ktheheni nga pushimet, do të keni të drejtën e një promovimi që do të shlyejë borxhet tuaja. Disa orë shtesë do të kenë meritën për të përmirësuar situatën tuaj financiare. Shmangni neglizhimin e shëndetit tuaj dhe gjithashtu kujdesuni për gjysmën tuaj më të mirë.

Binjaket
Karizmatik, do të stërvitni disa njerëz me ju për të bërë aktivitete të shkëlqyera. Do e gjeni veten në qendër të vëmendjes dhe njerëzit do të admirojnë sinqeritetin tuaj. Do të arrini sukses, do të merrni lëvdata dhe duartrokitje.

GAFORRJA
Ju kënaqeni me kohën familjare. Jeni personi që do të arrini të rivendosni paqen mes disa të dashurve tuaj që kanë një konflikt prej kohësh. Ju mund të kryeni një akt heroik dhe të shpëtoni dikë nga një situatë e vështirë.

LUANI
Nëse jeni shpërngulur kohët e fundit, gjeni kohë për të eksploruar rrethinën tuaj dhe do të bëni zbulime të mëdha. Do të ketë shumë udhëtime dhe mund të luani me fëmijët. Telefoni dhe mesazhet e tjera vazhdojnë t'ju shpërqendrojnë.

Virgjeresha
Vera është koha e përkryer për të rinegociuar pagën dhe kushtet e punës. Shefi do t'ju bëjë një ofertë që nuk mund ta refuzoni nëse do t'i ofronit shërbimet tuaja diku tjetër. Nëse jeni në biznes, klientela mund të rritet ndjeshëm.

Peshorja
Një periudhë kthesash të mëdha! Do të keni të drejtë edhe për disa surpriza të këndshme. Do të merrni pjesë në aktivitete emocionuese. Lëreni veten të udhëhiqeni nga kënaqësia dhe gëzimi i të jetuarit në shoqëri të madhe këto ditë.

Akrepi
Kini kujdes se çfarë shpërndani në rrjetet tuaja sociale. Një konflikt me një mik do t'ju lejojë të zbuloni fytyrën e tij/saj të vërtetë dhe kështu të gjeni shkëmbime më të mira me miqtë tuaj të vërtetë. Aktivitetet sportive do të jenë gjithashtu të njohura me ta.

Shigjetari
Ju do të jeni përgjegjës për organizimin e një ngjarjeje që do të tërheqë të gjithë miqtë tuaj dhe do të ketë një sukses të madh. Është e mundur të presësh për disa njerëz që e lënë veten të dëshiruar. Do të zbuloni miqësi të reja që kanë një origjinë tjetër.

Bricjapi
Të vetëm, në çift apo me partnerë apo familjarë, do i hapni rrugën një projekti të rëndësishëm. Nëse jeni me pushime, mos u habitni kur të merrni një telefonatë nga shefi juaj për një urgjencë që ai nuk mund ta përballojë pa ju.

Ujori
Edhe nëse tashmë jeni me pushime, nuk mund të mos keni ide të shkëlqyera për atë që do të vijë në punë. Ju gjithashtu mund të vendosni të ndiqni një kurs trajnimi për t'ju ofruar perspektiva të reja karriere.

Peshqit
Mos kini frikë nga ndryshimet, ato mund të jenë vetëm të favorshme për ju. Një arratisje e bukur romantike ose një aventurë familjare do t'ju lejojë të përfundoni një pushim plot kujtime, secila më e mrekullueshme se tjetra.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL