Horoskopi Javor 29 Prill - 5 Maj 2024

Dashi
Atmosfera: Lajm i madh, Marsi (planeti i veprimit) mbërrin në shenjën tuaj në datën 30. Kjo mund të korrespondojë me një fillim të zhurmshëm në nivelin romantik ose profesional.

Këshilla ime: Kujdes nga impulsiviteti dhe padurimi juaj... Ata rrezikojnë t'ju bëjnë dredhi (të lindur në mars).

Demi
Atmosfera: Ekziston një person në mjedisin tuaj që ka shumë ndikim tek ju. Ka ardhur koha të shkëputeni prej saj (të lindurit rreth 21 prillit).

Këshilla ime: Nëse gjumi juaj nuk është rikuperues dhe zgjoheni të lodhur, bëni dremitje të shkurtra për t'u rikuperuar.

Binjakët
Atmosfera: Bëni sa më shumë projekte në të gjitha fushat e jetës suaj. Nuk ka rëndësi nëse do të realizohen apo jo, rëndësi ka që të të japin sërish vrull.

Këshilla ime: Ju keni një mijë ide në minutë për ditët e fundit. Mos harroni të ndani grurin nga byku përpara se t'u tregoni të tjerëve.

Gaforrja
Atmosfera: Luftaria juaj do të theksohet në javët në vijim. Pra, kini kujdes nga kushdo që dëshiron t'ju pengojë! Do të jeni të vendosur.

Këshilla ime: Mes dashurisë dhe miqësisë, kufiri nuk është gjithmonë i qartë… Mos i keqkuptoni qëllimet e tjetrit.

Luani
Atmosfera: Do të merrni, nga data 30, flukse energjike nga Marsi (aksion). Periudha është ideale – deri më 9 qershor – për të marrë iniciativa dhe për të ecur përpara.

Këshilla ime: Mos i kushtoni shumë rëndësi asaj që të tjerët mund të thonë ose mendojnë për ju. Ata nuk e kanë të vërtetën absolute!

Virgjëresha
Atmosfera: Pavarësisht nëse jeni beqarë apo në një lidhje, shumë prej jush vuajnë nga një formë vetmie. Por a nuk jeni ju që i mbani të tjerët në distancë?

Këshilla ime: Çlirojeni veten nga disa zakone të vogla… Kjo duhet t'ju sjellë një frymëmarrje të vërtetë të ajrit të pastër (10 ditëshi i tretë).

Peshorja
Atmosfera: Në javët e ardhshme, do t'ju duhet të përdorni ndjenjën tuaj të diplomacisë dhe pajtimit. Disa njerëz do jenë shumë të tensionuar rreth jush.

Këshilla ime: Dikush i bën të gjitha ndalesat për t'ju joshur, por nuk është e ndërsjellë? Bëjini të qartë se nuk jeni të interesuar.

Akrepi
Atmosfera: Një shqetësim familjar mund të monopolizojë mendimet tuaja për disa ditë. Guxim ! Më në fund do të gjeni një zgjidhje (të lindur në tetor).

Këshilla ime: Dëgjoni trupin tuaj dhe sinjalet që ju dërgon: ju bën të kuptoni se keni nevojë të merrni frymë.

Shigjetari
Atmosfera: Gjërat duhet të përmirësohen shumë nga data 30. Jo vetëm që do të keni energji të madhe, por përpjekjet tuaja do të japin shpejt frytet (10 ditëshi i parë).

Këshilla ime: Shtoni pak prekje çdo ditë. Kjo do t'u tregojë të dashurve tuaj se mendoni për ta rregullisht.

Bricjapi
Atmosfera: Lajm i mirë! Planeti i dashurisë (Venusi) mbërrin në datën 29 në një sektor shpërblyes të zodiakut tuaj. Do të keni një imazh më të mirë për veten tuaj.

Këshilla ime: Shtëpia juaj do të jetë në qendër të shqetësimeve tuaja, me lëvizje apo punë, madje edhe tensione familjare... Qëndroni të qetë!

Ujori
Atmosfera: Do të keni vështirësi të qëndroni të palëvizur për më shumë se pesë minuta. Do t'ju duhet gjithçka, menjëherë. Aq shumë sa të tjerët do të kenë vështirësi të mbajnë hapin tuaj.

Këshilla ime: Ju nuk mund ta ndryshoni të kaluarën tuaj. Sa më shpejt ta pranoni, aq më shpejt do të mund të ktheni faqen (10 ditëshi i 1-rë).

Peshqit
Atmosfera: Nëse keni qenë të zemëruar kohët e fundit, gradualisht do të rifitoni qetësinë tuaj nga data 30. Jeni në rrugën e qetësimit (dekani i tretë).

Këshilla ime: Jini më verbalë, qofshin ato mendimet, emocionet apo edhe dëshirat tuaja (10 ditëshin e dytë).

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera