HOTEL ILIADA

HOTEL ILIADA

Mirësevini në Hotel Iliada! Hotel Iliada ndodhet 9 km nga qendra e Tiranës, në autostradën drejt Durrësit, pranë Mbikalimit të Aeroportit të Rinas-it.

Ndërtesa e hotelit është projektuar në menyrë të veçantë ku përmban Restorant dhe Bar-Kafe. Ambjenti ka shesh lojërash për fëmijë, Wiffi dhe parkim falas.

Dhomat e Hotelit janë të pajisura me kondicioner, TV me ekran të sheshtë dhe një dhomë ndenjeje. Banjo ofron dush, ndërsa dhomat kanë objekte të ndryshme spa si sauna, vaskë të nxehtë dhe dushe me hidromasazh. Disa dhoma kanë edhe ballkon.

Restoranti shërben gatime Shqiptare të ndërthurura me kuzhinën Italiane. Cilësia e ushqimit është maksimale, shërbyer në mënyrë korrkete nga stafi.

Adresa: Pranë mbikalimit të Rinas-it, Kashar, Tiranë

Pushimet më të mira fillojnë këtu.

sqAL
Scan the code